przedłużanie włosów stylovnia.pl

Przedłużanie włosów

Oferuję przedłużanie włosów dwoma typami włosów w dwóch technikach. Naturalnymi o strukturze europejskiej oraz włosami dziewiczymi, ludzkimi ściętymi z głowy. Metody wykonania to mocowanie keratynowe oraz metoda mikrorings.

 

Przedłużanie włosów – Włosy naturalne o strukturze europejskiej

Włosy bardzo dobrej jakości nie wymagające dużej pielęgnacji. Pasemka posiadają potrójną warstwę silikonu, która zapobiega puszeniu i kołtunieniu się włosa. Włosy miękkie w dotyku i podatne na wszelkie zabiegi fryzjerskie. Można używać suszarki, prostownicy oraz lokówki. Łuski włosów doskonale chłoną farbę.
Włosy dostępne w pełnej gamie kolorystycznej i długości. Waga pasemek 0,5g i 1g. Długość od 40 cm- 65 cm. Ewentualne podcięcie włosów w cenie.

Przedłużanie włosów – Włosy dziewicze ludzkie

Naturalne włosy ludzkie ścięte z głowy. Piękne grube, błyszczące pasma, nigdy nie poddawane zabiegom chemicznym z wyjątkiem odkażania. Bardzo miękkie i miłe w dotyku, lśniące i bardzo zdrowe. Nie ma mowy o rozdwajających się końcówkach czy lichych pasmach. Wszystkie pasma są jednakowej długości związane w gruby kucyk.
Na życzenie klientki włosy zostają odpowiednio przeze mnie posegregowane w 1 lub 1,5 gramowe pasemka. Następnie w zależności od metody mocowania nadaję im końcówkę keratynową, cienką pod ring lub grubszą pod zgrzew.
Zapewniam, iż włosy te przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientek. Poza tym że, możemy poddawać je dowolnym zabiegom, charakteryzują się bardzo długim okresem trwałości. Po przedłużeniu nikt nie jest w stanie zakwestionować autentyczności i naturalności włosów. Idealnie komponują się z włosami klientki a ich ilość daje pełną dowolność w kreowaniu dowolnej fryzury.

Włosy występują  w kitach o różnych długościach i wadze.  Kolorystyka  od ciemnego blond. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rozjaśnienia włosów za pomocą sauny do koloru 613.
Kity są bardzo grube i często zdarza się, iż przy przedłużeniu całej głowy część pasemek zostaje dlatego płacą Panie tylko za wykorzystane włosy.
Średnia ilość włosów o długości 52 cm zużyta  na przedłużenie głowy to ok.80 gram.

PRZELICZ I DOBRZE ZAINWESTUJ SWOJE PIENIĄDZE!