Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

powiększanie ustZ wiekiem skóra górnej wargi traci jędrność i elastyczność, staje się cieńsza a jej wielkość zaczyna odbiegać w porównaniu do wargi dolnej. Kąciki ust zaczynają opadać przez co nasza twarz wygląda smutno dodatkowo wokół ust zaczynają pojawiać się nieestetyczne zmarszczki.

Lekarstwem na negatywne skutki przemijającego czasu jest aplikacja kwasu hialuronowego naturalnego pochodzenia o dużej gęstości, który w naturalny sposób pozwala złagodzić lub całkowicie odwrócić wymienione defekty. Aplikacja kwasu hialuronowego nadaje ustom objętość, unosi ich kąciki, oraz koryguje ich kontur, który często staję się rozmyty i nierówny.

Powiększanie ust Poznań

W naszym gabinecie pracujemy na preparatach najwyższej jakości, które są całkowicie bezpieczne, jest to Restylane, Juvederm oraz Amalian. Kwas hialuronowy dobieramy odpowiednio do rodzaju skóry pacjenta, defektu, który chcemy złagodzić oraz w zależności od oczekiwanego efektu.

W celu korekcji kształtu ust preparat podaje się sródskórnie na granicy skóry i czerwieni wargowej bądź bezpośrednio w czerwień wargową jeśli końcowym efektem ma być wyraźne powiększenie ust.

Dla komfortu pacjenta zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, nakładając maść, która zawiera aż 20% środka znieczulającego i trwa około 30 minut. Efekt utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy po czym kwas hialuronowy zostaje powoli wchłaniany, aż do całkowitego zaniku.